Вітаємо в одній з головних польських агенцій праці!

Моя  команда і я вже зацікавили з великим успіхом декілька сотень
українців в великих і відомих польських фірм.


Нашою ціллю є  легальна організація праці навіть тоді, якщо
знайдеш роботу особисто.


З радістю будемо Тобі допомагати, порадимо і наддамо
допомогу на практиці! 

Свою допомогу достосую до Твоїх особистих вимагань. Досконало знаю, як Ти почуваєшся, що шукаєш і що потрібно. Я теж приїхала багато років тому із Західної України до Польщі.

 

Раз знайшла роботу, часом була потрактована невластиво, а часом навіть залишина без виплати заробленого. Не говорила добре по Польськи, проводила потрібні розмови в державниж службах, заповнювала документи і анкети, залагоджувала адміністративні процедури, це все бу ло непросто. Потрібна мені була допомога від когось хто орієнтувався, хто мав якісь зв' язки до когось, хто знав, як заповнюються ті чи інші документи, де саме їх можна скласти. Потрібна була інформація від когось, хто знав, як торгуватись і домовлятись з працедавцями.

 

Хочу, щоб Твій доступ до праці і проживання в Польщі було просте і приємне як тільки можливе. Для цього пропоную свою допомогу.

 

На протязі остатніх років навязувала знайомства і налагодила нові звязки. Дякуючи цьому можу швидко, просто і якісно Тобі допомогти. Звичайно, в сто процентах можливості і згідно з законодавством!

 

Приїжаєш до Польщі?

 

Я дуже рада про звістку від Тебе!

 

Прошу зв'яжись зі мною і дізнайся більше про наші послуги!

 

Леся Дохват

 

lesia@leka-praca.com

Plac Kasztelański 3
01-362 Warschau / Polska

Tel.: +48 575 439 847
E-Mail: info@leka-praca.com

NIP: 522-30-39-415 | REGON: 362-574-485
Polityka prywatności · Regulamin

Файли cookie полегшують надання наших послуг. Використовуючи наші послуги, ви погоджуєтесь, що ми використовуємо файли cookie.