Потрібна допомога в прийнятті

рішень? Маємо відповіді на всі Твої запитання!

В наших переглядах підсумовуємо головні
питання наших клієнтів остатніх років.

Тут швидко знайдеш наші відповіді, які
полегшують Тобі запланувати Твоє перебування і Твою працю в Польщі.

 

Якісь кошти маю Вам заплатить?

Посередництво праці є для Тебе безкоштовно, тому що відповідні оплати зазвичай покриваються через працедавцю, якщо він є зареєстрованою спілкою. Якщо працедавця є особою приватною, оплати побрані відповідно від Твоєї винагороди. За послуги такі як організації віз, дозвіл на працю і побит, звичайно не завжди постійні ціни, про це проінформуємо Тебе особисто.

 

Чи я підпишу договір про працю безпосередньо з працедавцем?

Ти підписуєш свою умову про працю безпосередньо з працедавцею. В рамах нашого обовязку стараємось контролювати, що працедавця дотримується своїх обовязків згідно з законом і що умова є вільна від  пунктів.

 

Яку роботу маєте до пропозиції?

Посереднічаєм праці у всіх галузях. Великий попит є зараз в цьому моменті до будівництва і ремонтіів, прибирання і опікунів, садівників, робіт при кухні, медсестер і офіціантів.

 

Скільки можу заробляти?

Твій дохід залежить від роботи, можна по домовленості  ставки погодинної  або в акорді від виробітку. На початку ставка погодинна складає зазвичай від 10 до 14 злотих і є можливість підвишки в кожнім моменті - в залежності від того, від коли Ти є в фірмі і на скільки працедавця є задоволений від Твоєї роботи. В стандартній роботі, місячний дохід може бути  між 2300 - 4500 злотих.

 

Чи я маю платить податок?

Так, звичайно в цьому випадку маєш заплатити 23% податку від доходу, але за це Ти є застрахованим. Якщо сплачуєш податок напротязі 5 років то це буде враховано до пенсії.

 

В якій формі буде виплачена моя винагорода?

Твоя винагорода виплачується працедавцем в готівці. Залежно від роботи,виплати виконуються щоденно, що тижня і що місячно. Як це  буде в Твоєму випадку, буде затверджено в умові про працю.

 

Які документи потрібні до праці в Польщі?

Щоб працювати легально в Польщі, потрібно мати дійсну візу для ЄС і дозвіл на перебування і працю. Звичайно організуємо усі дозволи для Тебе і зареєструємо Тебе офіційно в Польщі.

 

В яких містах пропонуєте роботу?

Приблизно як і у всіх інших країнах, перевагає більшість робіт в столиці. Але крім Варшави пропонуємо роботу теж в великих містах, таких як Краків, Вроцлав і Гданск.  Добрі працівники завжди потрібні в центрах туристичних над Морем Балтійским і в горах. Якщо шукаєш роботу, як робітник при жнивах, працюєш зазвичай в сільських місцевостях.

 

Як на довго контракти?

Працедавці більше заінтересовані на довготермінові умови працевлаштування. Твій час роботи в одній і тій самій фірмі залежить рівно від того, як добре Ти виконуєш свою роботу і як задоволений є Ти зі свого працедавці. Деякі роботи, такі як роботи при жнивах, це сезонні.

 

Який є вік мінімальний, щоб працювати в Польщі?

Мусиш бути повнолітнім, точніше не меньше 18 років.

 

Чи досвід роботи є вимаганий?

Якщо маєш досвід за спеціальністю, працедавця буде дуже задоволений з Тебе. Але досвідчення не є обовязковим, щоб знайти добру роботу! Дістанеш відповідні інструкції і можеш швидко працювати в новій галузі.

 

Чи мушу вільно розмовляти по Польськи?

Ні, але  було  б добре, якби на початку розмовляв настільки по Польськи, щоби інструкції працедавці були до зрозуміння.

 

Чи можу приїхати в Польщу разом з товаришами?

Звичайно! З приємністю організуємо дозвіл а також місце роботи для Твоєї половинки і для Твоїх друзів та знайомих. Запрошуємо приїхати до нас до Польщі також в малих групах!

 

Чи буде потрібний спеціальний одяг до праці?

В багатьох галузях є вимаганий спеціальний одяг, наприклад, під час робіт на кухні (шапочка, халат і рукавички) а в будівництві каск, рукавички і жилетка. Якщо одяг в своїй роботі є вимаганим то він видається працедавцем.

 

Чи я буду застрахований в Польщі?

Якщо Ти офіційно працевлаштованний і сплачуєш податки, то відповідно Ти застрахований. Все залежить від цього яка у Тебе робота. Про це ми повідомляємо уже особисто.

 

Чи організуєте для мене дозвіл на перебування і працю?

Організовуємо різні дозволи для Тебе, щоб Ти міг проживати офіційно і легально працювати в Польщі.

 

Де буду проживати?

Якщо не можеш проживати у знайомих в Польщі, то з радістю організуємо для Тебе проживання на квартирі, хостелю або в пансіонаті робочім.

 

Як довго потрібно чекати на надання праці?

То залежить від галузі і сезону. Якщо маєш усі необхідні документи, то не більш як 14 дні чекаєш роботу.

 

В який спосіб найкраще звязатись з Вами?

Ми до Твоєї диспозиції через телефон  і  електрону почту.   Безкоштовно можеш  звязатись з нами користуючись з найкращих соціальних мереж такі як  Facebook, Odnoklassniki, Skype, Viber, WhatsApp i Messenger. Наш офіс працює від понеділку до пятниці в годинах від 8:00 до 17:00.

Plac Kasztelański 3
01-362 Warschau / Polska

Tel.: +48 575 439 847
E-Mail: info@leka-praca.com

NIP: 522-30-39-415 | REGON: 362-574-485
Polityka prywatności · Regulamin

Файли cookie полегшують надання наших послуг. Використовуючи наші послуги, ви погоджуєтесь, що ми використовуємо файли cookie.